Mobilní služby a připojení

Díky mobilním službám Volkswagen můžete být vždy v kontaktu se svým vozem a můžete využívat nejrůznější funkce, které Vám ještě více zpříjemní jízdu vozem Volkswagen. Podle modelu vozu, který řídíte, můžete mít k dispozici systémy We Connect, Car-Net, We Connect Go, App Connect nebo jejich kombinaci.

Streamování médií a internetové rádio, dopravní informace v reálném čase, automatické oznámení nehody nebo detailní nastavení vozu (navigace, asistenti, klimatizace a další) dle Vašich preferencí uložených ve Vašem cloudovém účtu. Tyto a mnoho dalších funkcí získáváte s We Connect.

Čtěte více

We Connect

Nová generace mobilních služeb. Díky trvale nainstalované eSIM kartě je Váš vůz trvale připojen k internetu. Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste tak ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Streamování médií a internetové rádio, dopravní informace v reálném čase, automatické oznámení nehody nebo detailní nastavení vozu (navigace, asistenti, klimatizace a další) dle vašich preferencí uložených ve vašem cloudovém účtu. Tyto a mnoho dalších funkcí získáváte s We Connect.

Čtěte více

Guide & Inform

Cíl před očima téměř v reálném čase.

Čtěte více

We Connect Start

Zajistí připojení do sítě, pomáhá Vám a dovede Vás v ještě větší pohodě do cíle.

Vyhledávání nabíjecích stanic, využívání dopravních informací téměř v reálném čase, možnost ovládání funkcí přes smartphone: We Connect Start propojí Vaše Volkswagen ID. se vším, co je důležité.

Čtěte více

Komfort

Přesně na míru Vašim potřebám

Potřebujete jet autem, ale klíč od něj má Váš partner? Nechte si ho jednoduše poslat na Váš chytrý mobilní telefon.

Čtěte více

Car-Net

Díky systému Car-Net dojedete do cíle rychleji a jednodušeji. Dopravní informace v reálném čase nebo přehled aktuálních cen čerpacích stanic ve vašem okolí, automatické hlášení nehod a volání pro případ poruchy vozu. Zjistěte více o nabídce balíčků "Guide & Inform" a "Security & Service".

Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Systém je dostupný pro vybrané vozy Volkswagen vyrobené od roku 2015.

Čtěte více

Bezpečnost

Rychlá pomoc na vyžádání. Ani defekt pneumatiky pro Vás nebude stres.

Čtěte více

Navigace

Jste na cestě a máte málo času? Nedělejte si starosti s provozem. Váš Volkswagen Vás totiž téměř v reálném čase upozorní na zácpy, nehody či práce na silnici. Vaši trasu pak předvídavě upraví.

Čtěte více

We Connect Go

Chcete být ve spojení s vaším voze a využívat řadu praktických funkcí, ale nemáte ve svém vozu We Connect ani Car-Net? Žádný problém. Připojte "DataPlug", stáhněte aplikaci We Conenct Go a máte dostupné informace o Vašem vozu a spotřebě paliva. Můžete zobrazit polohu Vašeho zaparkovaného vozu nebo automaticky zaznamenávat Vaše cesty do digitální knihy jízd.

Služba je dostupná pro vybrané vozy Volkswagen vyrobené od roku 2008.

Čtěte více

We Upgrade

We Connect představuje Váš vstup do nejnovější generace mobilních služeb online a služeb v řadě modelů Volkswagen. K dispozici máte řadu služeb We Connect, od začátku na přání online.

Čtěte více