1 024 900 Kč
 • Cena vozu od: 1 024 900 Kč
 • Výkon: 150 - 280 k
 • Spotřeba: 1,3 - 8,8 l/100km
 • Spotřeba proudu: 12,1 kWh/100km

Základní charakteristika modelu

Více prostoru pro eleganci i komfort

Od přední partie se širokou mřížkou chladiče, přes elegantní linii střechy, až po ohromný objem zavazadlového prostoru: Arteon Shooting Brake díky svému inovativnímu designu prezentuje dokonalé spojení exkluzivity a praktičnosti na vysoké úrovni.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Volkswagen Arteon Shooting Brake

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Exteriér

Suverenita v nové dimenzi

Arteon Shooting Brake je díky výrazné zadní partii ve své automobilové třídě výjimečný. A chcete-li, aby dojem, který tento model vyvolává, byl ještě elegantnější nebo sportovnější, můžete se rozhodnout pro linii Elegance nebo R-Line, které jsou vybavené dalšími specifickými detaily.

-

Světla v moderním designu

Animovaný ukazatel směru

Zadní světla vybavená LED technologií v novém designu umocňují svou progresivní světelnou signaturou výrazný vzhled zadní partie vozu Arteon Shooting Brake. Na přání jsou v nabídce také zadní světla v dynamickém designu. Jejich LED prvky vytvářejí trojrozměrný efekt a v průběhu brzdění přepínají mezi koncovými a brzdovými světly. Tato světla jsou navíc vybavena animovanými směrovými světly. Funkce Leaving home a Coming home pak zajistí, abyste se vždy bezpečně dostali k vozu i k domovním dveřím.

-

Kola

Potěšení pro oči: nabídka kol

Bohatá nabídka sportovních a elegantních kol z lehké slitiny zvýrazňuje působivý design Vašeho vozu Arteon Shooting Brake.

Design interiéru

-

Interiér

Atraktivní komfort

V prostorném interiéru Vás přivítá luxusní komfort. Všechny ovládací prvky jsou ergonomicky přesně uspořádány a vzájemně harmonicky sladěné barvy a materiály vytvářejí noblesní atmosféru. Bez ohledu na to, pro kterou variantu výbavy se rozhodnete, vždy budete mít k dispozici bohatou nabídku potahů sedadel, a to od látkových potahů, přes potahy ArtVelours, až po čalounění v kůži Nappa. Celkový obraz elegance pak završují dekory, které mohou být z hliníku nebo z ušlechtilého dřeva. Interiér tak můžete vnímat nejenom svým zrakem, ale i dlaněmi, a můžete si tak v průběhu jízdy užívat každý okamžik.

-

Ambientní osvětlení

Vytváří světlené akcenty

Interiér ve Vaší oblíbené barvě. Nepřímé ambientní osvětlení v bílé barvě vytváří příjemnou atmosféru.

 • palubní deska, středová konzola, přední a zadní dveře jsou osvětleny měkkým světlem
 • na přání se dodává ve 30 barevných odstínech, v kombinaci s digitální přístrojovou deskou Digital Cockpit Pro je zvolená barva použita také pro podsvícení digitálních ukazatelů

Komfort

-

Více místa pro komfort

Nabídka místa a zavazadlový prostor

Sportovně elegantní model Shooting Brake je naprosto nepřekonatelný pokud se jedná o jeho každodenní využití. Ať už se jedná o luxusní místo v oblasti nohou pro všechny cestující, místo nad nad hlavou pro cestující na zadních místech, možné uspořádání sedadel 4+1 nebo enormní objem zavazadlového prostoru společně s velkými výklopnými dveřmi a nízkou nákladovou hranou - Arteon Shooting Brake Vás bude znovu a znovu přesvědčovat o svých kvalitách, a nezáleží na tom, zda pojedete na nákup nebo na dovolenou do vzdálené destinace.

-

Zavazadlový prostor s funkcí Easy Open

Snadné cestování

Situace, kterou jistě dobře znáte: Stojíte před zavazadlovým prostorem Vašeho vozu obtěžkáni zavazadly a nemáte ani jednu ruku volnou, abyste jej mohli otevřít. Díky funkci Easy Open Vám však k otevření dveří zavazadlového prostoru postačí jen pohyb nohou pod zadním nárazníkem. Systém přitom rozpozná klíček od vozu ve Vaší kapse. A stejně snadno se dveře zavazadlového prostoru opětovně zavřou - stačí k tomu stisk tlačítka na vnitřní straně dveří.

-

Panoramatické střešní okno

Dívejte se na oblohu v té správné perspektivě

Velké rozměry zajistí úžasné dojmy: Volitelné výklopné a posuvné panoramatické střešní okno se rozprostírá od přední části přes celou střechu a poskytuje řidiči i spolujezdci neomezený výhled vzhůru. Tónování skla okna pak brání nepříjemnému oslnění přímým světem. Je libo extra porci čerstvého vzduchu? Po stisku tlačítka se okno vyklopí nebo se elegantním způsobem posune dozadu.

-

Sedadla ergoComfort

V cíli jste ještě dříve než se vydáte na cestu

Posaďte se, uvolněte se a užívejte si pohodlí: Exkluzivní sedadla ergoComfort působí nejenom luxusním dojmem, ale mají také velmi pozitivní vliv na zdraví Vašich zad. A díky integrované masážní funkci se dokonce i cesta do práce promění na malý výlet do lázní.

 • na přání se dodávají s čalouněním v kůži Nappa. Kůží Nappa jsou potaženy střední plochy sedadla a vnitřní plochy jeho zvýšených boků.
 • možnost nastavení 14 parametrů, masážní funkce a funkce paměti Memory u sedadla řidiče
 • nastavitelné bederní opěrky
 • pro linii výbavy Elegance lze přední sedadla na přání vybavit aktivní klimatizací

Digitální komfort

-

Digital Cockpit Pro

Vše podstatné v zorném poli

Klasický tachometr nebo navigační mapa ve vysokém rozlišení? Proč nebo? Na digitálním panelu Digital Cockpit Pro si můžete nechat zobrazit obojí současně:

 • barevný TFT displej s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 10,25 palce (26 cm)
 • možnost konfigurace různých zobrazení
 • prostřednictvím multifunkčního volantu nebo infotainment systému lze vyvolat detailní data o jízdě
 • zobrazení navigační mapy ve 2D nebo 3D perspektivě
 • možnost cíleného zvětšení navigační mapy
 • možnost zobrazení vybraných informací na celé ploše displeje
 • lze kombinovat zobrazení navigační mapy a informací o přehrávaném médiu
-

Dotykové ovládání

Intuitivnější díky dotyku

Klasická funkční tlačítka jsou v kabině nového vozu Arteon z velké části nahrazena dotykovými plochami. Například klimatizaci Climatronic lze jednoduše a intuitivním způsobem ovládat pomocí tlačítek a posuvníků.

Dotyky prstů je možné ovládat také funkce prostřednictvím volitelného¹ multifunkčního volantu v kůži. V kombinaci s inteligentním pohybem v menu tak máte přístup k celé řadě funkcí. Každé zadání je pak potvrzeno zpětnou haptickou vazbou v podobě jemné vibrace.

¹ Sériová výbava pro linie Elegance a R-Line, není v nabídce pro linii Arteon

-

Rádio a navigace

Ukazuje cestu a udává rytmus

Navigační systém Discover Media zaujme svým velkým barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm), stejně jako intuitivní navigací se systémem rozpoznávání dopravních značek. Díky mobilním službám online We Connect pak budete mít i na Vašich cestách to nejlepší připojení k internetu. Radost Vám navíc udělá také osm reproduktorů, možnost připojení mobilního telefonu pomocí bluetooth, dva USB-C konektory a rozhraní App-Connect, které s využitím standardů Apple CarPlay™ a Android Auto™ umožňuje bezdrátové připojení mobilního telefonu.

Chcete jít ještě o krok dále do digitální budoucnosti? To není žádný problém. Nabídka výbavy totiž zahrnuje také volitelný navigační systém Discover Pro.

-

Navigační systém Discover Pro

Ukazuje cestu a udává rytmus

Navigačního systém Discover Pro kromě funkcí sériového infotanment systému navíc zahrnuje:

 • barevný dotykový TFT displej se skleněným povrchem s úhlopříčkou 9,2 palce (23,4 cm), se senzorem přiblížení a ovládáním pomocí gest
 • všechny informace je možné paralelně zobrazit na displeji Digital Cockpit
 • systém lze řídit také pomocí hlasového ovládání bez použití speciálních povelů
 • Homescreen 2.0
 • možnost personalizace
 • příprava pro tři roky bezplatného využívání služeb We Connect Plus, vč. We Connect
 • App-Connect, vč. App-Connect Wireless pro Apple CarPlay™ a Android Auto™
-

Audiosystém Harman Kardon

Krásná hudba, v nádherném designu

Volitelný audiosystém od společnosti Harman Kardon okouzlí svým dokonale vyladěným zvukem a sofistikovaným, elegantním designem. Byl speciálně navržen pro milovníky zvuku, kteří v průběhu jízdy chtějí nejenom poslouchat hudbu, ale chtějí si užít i její nejjemnější nuance. Můžete očekávat vyvážené výšky i hloubky a k tomu navíc i precizní podání basů. Audiosystém Harman Kardon je zárukou doposud neslyšeného zvuku, jak na silnici, tak i ve Vašem voze Volkswagen. Součástí výbavy audiosystému je:

 • 10 reproduktorů
 • 1 subwoofer
 • centrální reproduktor
 • 16kanálový zesilovač
 • zvuk Surround Sound

Konektivita

-

We Connect

Spojení se světem

Arteon Shooting Brake Vám umožní přístup k digitálním službám se značkou Volkswagen: Na přání můžete mít od počátku zajištěno připojení k internetu a můžete využívat celou řadu služeb We Connect. Po jednorázové aktivaci a přihlášení pomocí Vašeho Volkswagen ID pak můžete velmi snadno a navíc bezplatně využívat inovativní služby online. A v případě potřeby si nabídku služeb můžete rozšířit pomocí služby We Upgrade o další funkce.

Služby We Connect zajistí, že každý okamžik strávený za volantem pro Vás bude nejenom příjemnější, ale také komfortnější. Služby We Connect Vám umožňují přístup k celé řadě důležitých informací o vozidle a díky volání v případě poruchy, online alarmu nebo plánování termínu servisní prohlídky Vám zajistí příjemný komfort.

Aplikace We Connect pro Váš chytrý mobilní telefon Vám pak i při cestování zajistí trvalý přehled o Vašem voze Arteon Shooting Brake: Můžete například zkontrolovat aktuální dojezdovou vzdálenost nebo zda jsou zavřené všechny dveře a okna. Váš chytrý mobilní telefon navíc můžete využívat jako mobilní klíč od vozu a jeho prostřednictvím můžete Váš Arteon Shooting Brake odemknout a nastartovat.

-

We Connect Plus

Vysokorychlostní pruh na digitální dálnici

Celý svět digitálních služeb Volkswagen posouvá konektivitu nového vozu Arteon Shooting Brake na vyšší úroveň: Volitelné služby We Connect Plus¹ nabízejí další inteligentní technologie, jako je streamování médií, internetové rádio nebo využití Vašeho chytrého mobilního telefonu jako dálkového ovládání pro celou řadu funkcí vozu. Služby We Connect Plus navíc umožnují použít hlasové ovládání s rozpoznáváním přirozené řeči, rychlejší přístup k nejaktuálnějším informacím a možnost jednoduchého a bezpečného ovládání navigace pomocí hlasu.

Inteligentní navigace Vám v reálném čase zajistí aktuální informace o situaci v dopravě a aktualizuje trasu jízdy nebo Vás varuje před dopravními komplikacemi. Online výpočet trasy jízdy Vám pak umožňuje flexibilně reagovat na měnící se podmínky a vyhledá tu nejlepší možnou trasu. Aktualizace navigačních map online se postará o to, aby data navigačních map byla vždy aktuální. A díky aktualizaci dat z internetu budete mít k dispozici také nejaktuálnější informace o cenách u čerpacích stanic nebo volných parkovacích místech v parkovacích domech i na veřejných parkovištích, které Vám zajistí ještě větší komfort.

-

Streaming & Internet

Always on

Díky službě Streaming & Internet¹ si v novém voze Arteon Shooting Brake můžete užívat Vaši oblíbenou hudbu a vůbec přitom nezáleží, kde se právě nacházíte. Pro streamování hudby pouze stačí, abyste se jednorázově přihlásili Vašimi přihlašovacími údaji, např. k Apple Music. Tím získáte přístup, aniž byste museli použít jakékoli externí zařízení. Se službou Internetové rádio pak můžete ve voze využívat veškeré výhody, které tato služba nabízí. Lze tak např. jednoduše vyhledat a pustit vysílání živých static nebo si přehrát podcasty. Integrovaný wifi hotspot pak zajistí Vám i Vašim spolucestujícím stabilní připojení k internetu, a to až pro osm zařízení.

1 Pro využívání streamovacích služeb musí mít uživatel sjednaný privátní datový kredit (datový limit na eSIM kartě nebo přes wifi tethering) a musí mít vytvořený účet pro příslušnou streamingovou službu.

-

App Connect

Vaše oblíbené aplikace můžete využívat i ve Vašem voze Volkswagen

Chcete v průběhu jízdy bezpečně a pohodlně využívat aplikace nainstalované ve Vašem chytrém mobilním telefonu? Díky softwarovému rozhraní App-Connect¹ je to snadnější než kdykoli v minulosti. Vybrané aplikace a datové soubory jsou přes rozhraní App-Connect přeneseny do Vašeho zorného pole na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je lze pohodlně ovládat. Lze tak velmi snadno přistupovat k hudbě, zprávám, mapám nebo audioknihám. Volkswagen přes rozhraní App-Connect podporuje tři komunikační standardy pro připojení chytrého mobilního telefonu k infotainment systému - Apple CarPlay™, Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®. Využití rozhraní CarPlay™ a Android Auto™ společně s navigačním systémem Discover Media nebo Discover Pro je pak díky možnosti bezdrátového připojení velmi pohodlné. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány.

1 Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na stránce https://www.apple.com/de/ios/carplay/https://www.apple.com/de/ios/carplay/, s rozhraním Android Auto™ na stránce https://www.android.com/intl/de_de/auto/https://www.android.com/intl/de_de/auto/ s rozhraním MirrorLink® na stránce https://mirrorlink.com/https://mirrorlink.com/.

Výbavové stupně

-
Arteon

Volkswagen Arteon Elegance

 • Cena od: 1 024 900 Kč
 • Výkon motoru: 110 - 206 kW
 • Výkon motoru: 150 - 280 k
 • Palivo: Benzin / Diesel / Plug-in hybrid
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 1,3 -7,5 l / 100 km
 • Spotřeba proudu: 12,1 kWh / 100 km
 • Emise CO₂: 30 - 171 g/km
 • Emise CO₂: 0 g/km

Elegance

 • Prodloužená záruka 5 let / 100 000 km
 • 18" kola z lehké slitiny Muscat
 • Přední LED světlomety včetně Light Assist
 • Easy Open vč. Keyless Access
 • ergoComfort sedadlo na straně řidiče
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Adaptivní tempomat ACC, Front Assist, Lane Assist, PreCrash
 • Travel Assist včetně Emergency Assist pro vozy s automatickou převodovkou
 • Navigace Discover Media včetně hlasového ovládání
 • Digital Cockpit Pro
 • App-Connect Wireless
 • Telefonní rozhraní Comfort s indukčním nabíjením
 • 3zónová automatická klimatizace Climatronic
-
Arteon

Volkswagen Arteon R-Line

 • Cena od: 1 035 900 Kč
 • Výkon motoru: 110 - 206 kW
 • Výkon motoru: 150 - 280 k
 • Palivo: Benzín / Diesel / Plug-in hybrid
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 1,3 - 7,5 l / 100 km
 • Spotřeba proudu: 12,1 kWh / 100 km
 • Emise CO₂: 30 - 171 g/km
 • Emise CO₂: 0 g/km

R-Line

 • Prodloužená záruka 5 let / 100 000 km
 • 18" kola z lehké slitiny Sebring
 • Prvky interiéru a exteriéru R-Line
 • Čalounění stropu v černé barvě
 • Přední LED světlomety včetně Light Assist
 • Easy Open a Keyless Access
 • ergoComfort sedadlo na straně řidiče
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Adaptivní tempomat ACC, Front Assist, Lane Assist, PreCrash
 • Travel Assist včetně Emergency Assist pro vozy s automatickou převodovkou
 • Navigace Discover Media včetně hlasového ovládání
 • Digital Cockpit Pro
 • App-Connect Wireless
 • Telefonní rozhraní Comfort s indukčním nabíjením
 • 3zónová automatická klimatizace Climatronic

Optimální konfigurace

Volkswagen Arteon Shooting Brake 2,0 TDI 147kW Elegance

 • Naše cena: 1 229 000 Kč

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Design pakety v ceně vozu

 • Potah sedadel Titanově černá:0 Kč
 • Vnější lakování Červená Kings Metalíza:21 100 Kč
 • Kola z lehké slitiny Almere 18":0 Kč

Příplatková výbava v ceně vozu

 • Multifunkční volant v kůži vyhřívaný 4 100 Kč
 • LED světlomety High vks. 0 Kč
 • Adaptivní regulace podvozku DCC 31 400 Kč
 • Vyhřívané čelní sklo reflektující 10 100 Kč
 • ergoComfort sedadlo 32 700 Kč
 • 18" kola z lehké slitiny Almere 0 Kč
 • Paket Design Plus 42 900 Kč
 • Paket Comfort Plus (bez alarmu) 32 100 Kč
 • Paket Safety Plus 22 900 Kč
 • Potahy sedadel v kůži Nappa 27 200 Kč
 • Textilní koberečky
  • vpředu a vzadu
 • Palubní literatura v češtině
 • Rezervní kolo plnohodnotné
  • kolo z lehké slitiny
 • Bezpečnostní šrouby kol
 • Sada nářadí a zvedák vozu
 • Povinná výbava
  • Výstražný trojúhelník
  • Lékárnička (dle německé normy)
  • Reflexní vesta
 • Nárazníky v barvě vozu
 • ISOFIX
  • příprava pro upevnění dvou dětských sedaček na zadních vnějších sedadlech
 • Dekor středové konzoly Piano Black
 • Zadní sedadla nedělená
  • opěradla asymetricky sklopná
  • s loketní opěrkou vzadu
 • Tříbodové bezpečnostní pásy
  • vpředu i vzadu
  • vpředu s výškovým nastavením
  • s předepínači vpředu i vzadu
 • Dvě opěrky hlavy vpředu, tři vzadu
  • zásuvné
  • bezpečnostní opěrky vpředu
 • Kryt zavazadlového prostoru
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Boční lišty ve spodní části dveří vozu
  • chromové
 • Dálkové odjištění zavazadlového prostoru
 • Keyless Start
  • bezklíčové startování
  • centrální zamykání s bezpečnostní pojistkou a dálkovým ovládáním
  • 2 dálkové klíče
  • bez alarmu
 • Tónovaná skla v zeleném odstínu
  • boční a zadní sklo
 • Vnitřní zpětné zrcátko
  • s automatickou clonou
 • Čelní airbag řidiče a spolujezdce
  • u spolujezdce s možností deaktivace
  • kolenní airbag na straně řidiče
 • Chromované lišty bočních oken
 • Vnější zpětná zrcátka
  • asférické na straně řidiče
  • konvexní na straně spolujezdce
 • Make-up zrcátka ve slunečních clonách
  • s osvětlením
 • Loketní opěrka vpředu
  • s odkládacím prostorem a výdechy ventilace dozadu
  • podélně a výškově nastavitelná
 • Travel Assist včetně Emergency Assist
  • Lane Assist (asistent udržování jízdního pruhu)
  • Traffic Jam Assist (asistent jízdy v koloně)
  • Emergency Assist (asistent pro stav nouze)
 • Front Assist
  • systém nouzového brzdění
 • Hlavice řadicí páky v kůži
 • Osvětlení prostoru pro nohy vpředu
 • Vnější zpětná zrcátka el. sklopná
  • nastavitelná, vyhřívaná
  • automatická clona na straně řidiče
  • automatické sklopení zrcátka spolujezdce při zařazení zpátečky
 • 12V zásuvka
  • na středové konzole vzadu
 • Start-Stop systém
  • rekuperace kinetické energie při brždění
 • Nástupní lišty z ušlechtilé oceli
 • Bederní opěrky vpředu
  • u řidiče el. nastavitelná
 • Interiérový dekor Eukalyptus
  • dřevěný dekor v přístorojvé desce a vykládání dvěří
 • PreCrash vks. Front Assist
  • proaktivní bezpečnostní systém
  • v případě elektronického vyhodnocení rizika nehody dojde k automatickému dovření oken, příp. panoramatického okna, natlakování brzd a přitažení bezpečnostních pásů
 • Parkovací senzory Park Pilot
  • senzory vpředu a vzadu
  • zobrazení na displeji
 • Light Assist
  • automatické přepínání mezi dálkovým a potkávacím světlem dle provozu v protisměru
 • Automatický spínač světlometů
  • Coming home (manuální)
  • Leaving home
 • Dešťový senzor
 • 8 reproduktorů
 • 2x LED osvětlení na čtení vpředu a vzadu
 • ACC - automatická regulace odstupu
  • od vpředu jedoucího vozu s omezovačem
  • "stop & go"
  • pouze pro automatickou převodovku
  • v kombinaci s navigací funkce prediktivního tempomatu
 • Zadní mlhové světlo
  • na jedné straně
  • obě světla signalizace couvání
 • LED zadní světla
  • s animací
  • sdružená obrysová, brzdová, směrová světla
 • Dvoutónový klakson
 • Telefonní rozhraní Comfort
  • bluetooth připojení
  • indukční nabíjení telefonu
 • Akustické a grafické upozornění
  • nepřipnutých pásů vpředu,
  • grafické upozornění nepřipnutých zadních pásů
 • Trysky ostřikovačů čelního skla
  • automaticky vyhřívané
 • Nástupní a varovné LED osvětlení
  • v předních dveřích
 • App-Connect Wireless
  • bezdrátové propojení smartphone s infotaintmentem vozu (rádio, navigace)
 • 12V zásuvka vpředu
 • Prodloužená záruka 5 let/100.000 km
  • podle toho, která situace nastane dříve
 • Systém sledování únavy řidiče
 • Automatická klimatizace Climatronic
  • automatická regulace
  • nastavení teploty oddělené pro řidiče a spolujezdce
  • klimatizovaná přihrádka spolujezdce
  • senzor kvality vnějšího vzduchu s automatickým přepnutím na vnitřní cirkulaci
  • 3zónová
  • BEZ ovládání vzadu
 • Tísňové volání
  • tlačítko tísňového volání ve voze
  • umožňuje telefonickou hlasovou péči do chvíle, než dorazí potřebná pomoc
  • hlasová péče je poskytována v 10ti evropských jazycích (němčina, angličtina, francouzština, italština, holandština, polština, portugalština, švédština, španělština a čeština)
 • Easy Open vč. Keyless Access
  • otevírání zavadlového prostoru pohybem nohy pod zadním nárazníkem
  • dveře zavazadlového prostoru s elektrickým otevíráním a zavíráním
  • dveře zavazadlového prostoru s dálkovým odjištěním
  • Keyless Access
  • bezklíčové odemykání, zamykání a startování
  • bez alarmu
 • Top-komfortní sedadla vpředu
 • Hlasové ovládání
 • Chromované orámování
  • větracích otvorů
  • spínačů světlometů
  • madel dveří
 • Rozpoznávání dopravních značek
 • Digitální radiopřijímač (DAB+)
  • navíc k analogovému
 • Navigace Discover Media
  • 8" barevný dotykový display
  • třetí generace infotainmentu MIB 3
  • Bluetooth (handsfree, ovládání hudby)
  • 2x USB-C port
  • reproduktory vpředu a vzadu
  • aktualizace zdarma
  • Volkswagen Media Control
  • funkce Streaming & Internet
  • rozpoznávání dopravních značek
 • Přístrojová deska
  • elektronický tachometr
  • počítadlo celkových a denních kilometrů
  • otáčkoměr
 • USB-C port 2x
  • vpředu
 • Asistent pro rozjezd do kopce
 • Elektromechanická parkovací brzda
  • s funkcí Auto Hold
  • asistent pro rozjezd do kopce
 • Pedály z ušlechtilé oceli
 • Systém rozpoznání chodce s rozšířenou
  • ochranou
  • Aktivní kapota
 • NCAP paket
 • Pedály z ušlechtilé oceli
 • Paket Multimedia
  • Navigace Discover Media
  • 8" barevný dotykový display
  • třetí generace infotainmentu MIB 3
  • Bluetooth (handsfree, ovládání hudby)
  • 2x USB-C port
  • reproduktory vpředu a vzadu
  • aktualizace zdarma
  • Volkswagen Media Control
  • funkce Streaming & Internet
  • Telefonní rozhraní Comfort
  • bluetooth připojení
  • indukční nabíjení telefonu
  • Rozpoznávání dopravních značek
  • Hlasové ovládání
 • Paket Safety
  • Boční airbagy vpředu a vzadu
  • s hlavovými airbagy vpředu
  • Systém kontroly tlaku v pneumatikách
  • s přímým měřením
 • Paket Světla a výhled
 • Příprava na We Connect a We Connect Plus
  • pro využívání služeb je nutná registrace a aktivace
  • Systém We Connect je nehmotným produktem (aplikací resp. softwarem) společnosti Volkswagen AG, 38436 Wolfsburg, Spolková republika Německo, která je jejím výhradním prodejcem/poskytovatelem. Autorizovaní prodejci značky Volkswagen prodávají výhradně hardware nezbytný pro jeho fungování a ve vztahu k prodeji softwaru společnost Volkswagen AG žádným právním způsobem nezastupují.
  • Pokud nejsou služby ve voze aktivovány do 90 dní od předání vozu zákazníkovi, začne běžet bezplatná lhůta. Zákazník může služby aktivovat i později, ale bezplatná lhůta je v tom případě kratší.
  • součástí přípravy není App-Connect

Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Travel Assist

Udržuje vůz v jízdním pruhu a také odstup od ostatních vozidel

Volitelný¹ asistenční systém Travel Assist je velmi užitečný. Na stisk tlačítka totiž zajistí jízdní komfort² na vysoké úrovni, a pomáhá Vám při monotónních a únavných jízdách:

 • Travel Assist zejména při jízdách po dálnicích a silnicích 1. třídy udržuje vůz v jízdním pruhu a současně udržuje rychlost. Zohledňuje přitom také odstup od vpředu jedoucího vozu.
 • V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG zajišťuje pohodlné popojíždění v koloně.

¹ Sériová výbava pro Arteon Elegance a Arteon R-Line.

² V rámci možností daných systémem. Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

-

Adaptivní tempomat ACC

Udržuje odstup i maximální rychlost

Adaptivní tempomat ACC Vám pomáhá udržovat přednastavený odstup od vpředu jedoucího vozidla,¹ a to až do Vámi přednastavené maximální rychlosti.² V kombinaci s navigačním systémem je ACC rozšířen o funkci prediktivní regulace rychlosti a asistenci při jízdě v zatáčkách. Systém respektuje oficiálně stanovenou maximální povolenou rychlost a Vy se tak vyvarujete jejího překročení.¹ ACC navíc na základě dat trasy jízdy z navigace přizpůsobí rychlost při jízdě zatáčkami, křižovatkami (při odbočování) a na kruhových objezdech

¹ V rámci možností daných systémem

² Až do maximální rychlosti 210 km/h

-

Front Assist

Vteřina hrůzy - tu ve Vašem voze Arteon Shooting Brake nezažijete

Systém nouzového brzdění Front Assist s rozpoznáváním chodců pomáhá v případě hrozící nehody snížit závažnost potenciální kolize, nebo jí v ideálním případě dokonce zcela zabrání.¹ Systém identifikuje osoby i ostatní automobily v jízdní dráze a včas před nimi varuje řidiče. V případě, že řidič adekvátně nereaguje, systém začne automobil automaticky nouzově brzdit.¹

¹ V rámci možností daných systémem

-

Park Assist

Dobře jede a sám i zaparkuje

Váš Arteon Shooting Brake s volitelným parkovacím asistentem Park Assist Vám při jízdě podél řady stojících vozidel nejenom řekne, zda je parkovací mezera dostatečně velká, ale dokáže do ní také samostatně zaparkovat.¹,² Vy přitom ovládáte pouze pedály spojky, plynu a brzdy.

 • senzory skenují vhodné parkovací místo (až do rychlosti 40 km/h)
 • podélná parkovací místa musí být při parkování nejméně o 80 cm delší než je délka vozu, při vyjíždění musí být před i za vozidlem mezera nejméně 25 cm
 • příčná parkovací místa musí být široká tak, aby po obou stranách byla mezera min. 35 cm

¹ V rámci možností daných systémem

² Systém lze při procesu parkování kdykoli deaktivovat

-

Area View

Dokonalý přehled o okolí vozu

Vyjíždění z parkovacího místa v rušném centru města, manévrování mimo zpevněné cesty, připojování přívěsu: Jsou situace, ve kterých jako řidič potřebujete několik párů očí navíc. Pohled na okolí vozu Area View, který se dodává na přání, Vám přitom zajistí dokonalý přehled. Prostor okolo vozu je monitorován čtyřmi kamerami a tyto pohledy jsou přenášeny na displej Vašeho infotainment systému. Spojením všech pohledů navíc systém dokáže vytvořit pohled z ptačí perspektivy a Vy tak získáte dokonalý přehled o Vašem automobilu i o jeho okolí.¹

¹ V rámci prostoru snímaného objektivy kamer

-

Airbagy

Bezpečnost na prvním místě -
airbagy v novém voze Arteon Shooting Brake

V novém voze Arteon Shooting Brake jste bezpečně chráněni. A sice ze všech stran. Součástí sériové výbavy jsou:

 • čelní airbag řidiče a čelní airbag spolujezdce s možností deaktivace
 • boční airbagy na předních místech v kombinaci s hlavovými airbagy
 • kolenní airbag na místě řidiče
 • boční airbagy na zadních místech v kombinaci s hlavovými airbagy

Technologie

-

Motory

Síla, v novém vydání

Pro Arteon Shooting Brake je k dispozici bohatá nabídka motorů, která zahrnuje agregáty TSI a TDI a také hybridní pohon¹ s vysokým výkonem a mimořádně nízkou spotřebou paliva. Pohonné jednotky umožňují díky kombinaci malého objemu, přeplňováním a přímým vstřikováním plynulý nástup výkonu motoru. Benzinové motory mohou být navíc vybavené systémem aktivního vypínání válců, který v případě snížené potřeby výkonu automaticky odpojí dva válce. Kultivovaný chod motoru přitom není nijak ovlivněn.

¹ Studie, která se blíží sériovému modelu.

-

TDI motory

Čistý výkon

TDI motory určené pro Arteon Shooting Brake zaujmou svými mimořádně nízkými hodnotami emisí. Důvodem je inovativní postup ošetření výfukových plynů twindosing, kdy je adtivum AdBlue přesnými dávkami vstřikováno do výfukového potrubí na dvou místech před dvěma za sebou umístěnými katalyzátory a váže na sebe přibližně 80 procent všech oxidů dusíku.

Výsledkem je nová generace naftových motorů, které splňují dokonce i přísnější emisní normu Euro 6d - hodnota emisí oxidů dusíku je u nich téměř osmkrát nižší než je předepsaný limit.

-

eHybrid

Spojené síly šetří palivo

Studie nového vozu Arteon s eHybrid pohonem, která se blíží sériovému modelu, kombinuje výhody dvou systémů. Elektromotoru, díky kterému téměř neslyšně a lokálně bez emisí proplouvá městem, a výkonného motoru TSI, který se zapne při vyšších rychlostech nebo při jízdách na delší vzdálenosti.

Pro dosažení maximálního krouticího momentu lze pak po stisknutí tlačítka Boost spojit sílu obou motorů. Tankování benzinu se uskutečňuje standardním postupem a ani nabíjení nemůže být už snadnější: pomocí nabíjecího kabelu stačí pouze propojit nabíjecí zásuvku a Arteon Shooting Brake.

-

Adaptivní regulace podvozku DCC

Comfort, Eco nebo Sport

K tomu, aby Váš automobil hladce přeplul nad dlažbou z kočičích hlav nebo se naopak položil do zatáčky jako sportovní automobil stačí pouhý jeden stisk tlačítka. Umožňuje to volitelná adaptivní regulace podvozku DCC. Volit přitom můžete ze tří módů - Comfort, Eco nebo Sport a máte také možnost vytvořit si své vlastní nastavení.

U mnoha dalších automobilů si nastavení podvozku můžete zvolit pouze jednou, a to před tím, než vůz koupíte. U vozu Arteon Shooting Brake se můžete rozhodnout pro jiné nastavení při každé jízdě.

Technické údaje

0 Kč
Volkswagen Arteon Shooting Brake - Technické údaje

Objednejte si testovací jízdu modelu Arteon Shooting Brake

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

Volkswagen Arteon - Stránky WikipediaVolkswagen Arteon - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: ww arteon, wv arteon, schooting brake