Podzimní servisní nabídka Kia

Dostaňte ze svého vozu Kia to nejlepší a buďte připraveni na vše

Mokré nebo zledovatělé silnice. Temné noci. Studené starty. Sníh a mlha. Zimní řízení vyžaduje od Vašeho vozu Kia hodně. Měli byste si tedy být jisti, že je odborně zkontrolován a funguje na maximum - pro Vaši bezpečnost a klid.

Kontrola Vašeho vozu Kia před zimou v našem autorizovaném servisu Vám dá jistotu, že se na svůj vůz Kia můžete spolehnout i přes náročné povětrnostní podmínky. 

Akce platí od 04.10.2021 do 19.11.2021

Podzimní servisní akce

Zima už je za dveřmi

Nechte si zkontrolovat Váš vůz.

Servisní prohlídka jen za 399 Kč

Pro získání svého voucheru nás kontaktujte

Kontaktujte nás

Nechte zkontrolovat Váš vůz Kia před zimním cestováním. Servisní prohlídka obsahuje například tyto kontroly:

Osvětlení vozidla

Osvětlení vozidla

Zjistěte, zda všechno funguje a svítí jak má - než to budete potřebovat vědět.

Akumulátor

Akumulátor

Chladné počasí vybíjí baterii. Ujistěte se, že má potřebnou výdrž.

Stěrače

Stěrače

Ať přijde sníh, silný déšť nebo dokonce mlha, je důležité mít čelní sklo čisté.

Kapaliny

Kapaliny

Od nemrznoucí směsi po motorový olej je třeba zkontrolovat klíčové kapaliny a v případě potřeby je doplnit z hlediska bezpečnosti a výkonu.

Pneumatiky

Pneumatiky

Díky lepší přilnavosti na sněhu a ledu, delší životnosti pneumatik za nižších teplot a snížení spotřeby paliva přispívá dobrý stav zimních pneumatik k bezpečnější a úspornější jízdě v zimě.

Brzdy

Brzdy

Zastavte bezpečně - přesně tam, kde chcete. Nechte si zkontrolovat brzdové kotouče a brzdové destičky.

 

 

Speciální nabídka na příslušenství a díly

Speciální nabídka na originální příslušenství a díly

Nenechte počasí zabránit vám dělat si, co chcete. Správná příprava je základ. Ujistěte se, že máte vše potřebné.

Připravte Váš vůz KIA na zimní sezónu.

Sleva 20% na vybrané originální příslušenství a díly

Pro získání svého voucheru nás kontaktujte

Kontaktujte nás

  • Zejména v zimě je nezbytný jasný výhled na silnici před sebou. Vaše stěrače by měly čistit Vaše čelní sklo bez tření nebo rozmazání. Pokud tomu tak není, nechte si je zkontrolovat a v případě potřeby - vyměnit v našem autorizovaném servisu.
  • Vaše auto má více světel s různými funkcemi a žárovkami. Zejména v ponurých dnech, deštivém počasí a zvýšené míře jízdy ve tmě jsou světla a žárovky vašeho vozidla zásadní. Je důležité zajistit, aby Vaše světla fungovala tak, jak by měla. Ale kontrola všech z nich může být obtížná. Abyste udrželi sebe i ostatní v bezpečí na ulici a přitom šetřili čas, nechte si světla zkontrolovat v našem autorizovaném servisu.
  • Abyste se ujistili, že Váš akumulátor má plný potenciál a může vám poskytnout potřebnou energii, je často nutné ji zkontrolovat. Proč nenechat vyškoleného technika v našem autorizovaném servisu, aby to udělal za Vás při Servisní prohlídce Kia?
  • Jeden jednoduchý, ale účinný způsob, jak zajistit správnou zimní přípravu, jsou kapaliny, které Vaše auto potřebuje. Nemrznoucí směs-která je obzvláště důležitá v chladnějších měsících-motorový olej a další důležité kapaliny by měly být doplněny před jízdou po zimních silnicích. Pokud si nejste jisti, jak zkontrolovat nebo doplnit všechny kapaliny, nechte si je v rámci Servisní prohlídky Kia nechat zkontrolovat v našem autorizovaném servisu.
  • Opotřebení Vašich pneumatik je obzvláště vysoké v zimě-silnice zvyšují bezpečnost rozmrazovací solí a oblázků. To může být pro Vaše pneumatiky náročné, a proto jsou zimní pneumatiky zásadní. Zimní pneumatiky mají lepší přilnavost díky výrazné gumové směsi. Pokud se chcete ujistit, že jsou Vaše pneumatiky připraveny na kluzké a drsné zimní silnice, proč si nenechat zkontrolovat zimní pneumatiky v našem autorizovaném servisu? Pokud se chcete obecně dozvědět více o pneumatikách, podívejte se na naši stránku kol a pneumatik, kde najdete další informace.
  • V zimě se díky kluzkému povrchu vozovky zvyšuje brzdná dráha/brzdná dráha/brzdná dráha. Nižší viditelnost/dosah vidění zvyšuje nutnost, aby Vaše brzdy ještě věrněji pracovaly. Brzdy budou správně fungovat, pokud jsou Vaše kotouče a brzdové destičky dobře usazeny a v optimálním stavu. Aby byla zajištěna vaše bezpečnost a starosti, můžete si nechat zkontrolovat brzdy v našem autorizovaném servisu.

Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka