Kia Xceed Black Edition - Akční nabídka

Akční nabídka již není k dispozici

Další výhodné akční nabídky značky KIA naleznete zde.

Akční model Kia Xceed - Black Edition

Kia Xceed Black Edition s balíčkem příslušenství v atraktivním designu s bohatou výbavou, konektivitou a prémiovým soundsystémem JBL.

Kia Sportage Black Edition na úvěr bez dodatečného navýšení. Získejte 0% úrok a navíc zvýhodněnou cenu na sadu zimních pneumatik. Pro více detailů nás kontaktujte.

Kia Xceed Black Edition - černý interiér

Exklusivní černá

Designové prvky a skvělá výbava v jednom? Kia Xceed Black Edition je to pravé pro Vás.

Exklusivní interiér s černou stropnicí a sportovími sedačkami v kombinaci alcantara a kůže.

Kia - zimní kola

Zimní kola

Cenové zvýhodnění 8 470 Kč na sadu zimních kol nebo pneumatik při financování Kia Finance.

7 let samých výhod

kia 7 let zaruka

7 let Kia Záruka
Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

kia 7 let asistence

7 let Kia Asistence

Jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli

kia 7 let aktualizace

7 let aktualizace mapových podkladů navigace
Zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

Disclaimer: Kombinovaná spotřeba a emise CO2 (WLTP). Kia XCeed: 1,4−7,1 l/100 km 32−161 g/km. Reprezentativní příklad financování XCeed Comfort 1.0 T-GDI s programem Kia 0% úrok; pořizovací cena 469 980 Kč vč. DPH, výše úvěru 234 990 Kč, akontace 50 % (234 990 Kč); pevná úroková sazba 0,00 % p.a., RPSN 15,65 % p.a.; měsíční (1.-24.) splátka úvěru 9 791 Kč, měsíční splátka pojištění HAV 1 181 Kč, POV 213 Kč; poplatek za poskytnutí úvěru 3 290 Kč; délka úvěru 24 měsíců. Celková částka k uhrazení (jistina, úrok, hav. pojištění, pov. ručení, poplatek): 268 440 Kč, pojištění sjednáno u pojišťovny UNIQA. Nabídka je určena pro individuální zákazníky − spotřebitele na nákup jednoho vozu. Pro fyzické osoby podnikající i nepodnikající a právnické osoby akontace možná od 0 %. Podmínky pro firmy a podnikatele žádejte u autorizovaných dealerů Kia. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní a může obsahovat doplňkovou výbavu. Pro bližší informace navštivte www.kia.com. Nabídka platí do 30.11.2021.