Hyundai Tucson
Získejte nový Hyundai TUCSON zcela zdarma

TATO AKČNÍ NABÍDKA JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY HYUNDAI


Váš sen o moderním voze s jedinečným designem se vám může splnit a to i úplně zdarma.

Stačí si do 31.12.2020 závazně objednat nový Hyundai TUCSON a automaticky postoupíte do slosování.
Šťastnému výherci pak uhradíme plnou kupní cenu jeho nového vozu.

Design karosérie

-

Revoluční design

Elektrizující výkon

Vítejte v revoluci. Zcela nový TUCSON, pokročilý a experimentální, není jen evolucí svého předchůdce, ale plnohodnotnou designovou revolucí. Jako lídr v oblasti progresivního designu nabízí také nejmodernější inteligentní technologie a nejelektrifikovanější pohon ve svém segmentu.

-

Kola

19'' kola z lehké slitiny

Na přání může nový TUCSON jezdit na 19" kolech, která skvěle doplňují ohromující proporce zcela nového TUCSONu.

-

První parametrická skrytá světla na světě

Jedinečný high-tech světelný podpis

Geometrický vzor parametrické mřížky chladiče v tmavě chromovaném provedení se okamžitě promění, když se rozjedete. Díky nejmodernější technologii polozrcadlového osvětlení se vnější části mřížky po zapnutí LED denních světel mění na brilantní tvary, připomínající drahokamy a vytvářejí jedinečný high-tech světelný podpis. Když zastavíte, tvary opět splynou s mřížkou chladiče.

Zadní LED kombinovaná světla

Široká koncová světla LED s detaily parametrických skrytých světel.

Design interiéru

-

Design interiéru

Krása meziprostoru

Nástup do sofistikovaného a prostorného interiéru zcela nového TUCSONU je jako vstup do úhledně uspořádané místnosti, kde mizí každodenní starosti. Zde se prostor, technologie a informace harmonicky prolínají. V interiéru jsou použity smyslné tvary inspirované vodopády, vysoce kvalitní na dotyk měkké materiály, dodávající novou úroveň celkovému vzhledu a dojmu.

-

Ambientní osvětlení

Nastavte si osvětlení podle chuti

Nastavte si osvětlení tak, jak chcete. Ambientní náladové osvětlení nabízí 64 konfigurovatelných barev a 10 úrovní jasu, aby vyhovovalo každé náladě. Světelné zdroje jsou ve spodní části středového obložení, v bezdrátové nabíjecí podložce a kapse dveří.

-

Elektronické řazení

Řazení shift-by-wire

Ovládací prvky elektronického řazení jsou součástí ergonomicky umístěné loketní opěrky. Řazení shift-by-wire umožňuje intuitivní použítí a skvěle zapadá do čistého vzhledu interiéru.

-

Zvýšená prostornost

Prostornější než kdykoliv předtím

Zcela nový TUCSON, který je prostornější než kdykoliv předtím, poskytuje cestujícím pohodlí a prostor, které jsou obvykle vyhrazeny pro modely vyššího segmentu. Cestující vzadu mají k dispozici větší prostor pro nohy.

Pro větší pohodlí a všestrannost lze nyní zadní sedadla sklopit v poměru 40:20:40. Navíc páčka na bočních stěnách kufru umožňují sklopit sedadla na dálku.

Zavazadlový prostor byl zvětšen a v závislosti na zvolené výbavě a motorizaci může být objem kufru až 620 litrů a při sklopených sedadlech až 1799 litrů.

zaruka akumulatoru 8 let
zaruka 5 let