Zahájení turistické sezóny
Zahájení turistické sezony v Děčíně

V sobotu 28.3.2020 se koná již tradiční zahájení turistické sezony, které patří každoročně k nejnavštěvovanějším akcím v Děčíně.

Zveme vás na Zahájení turistické sezony v Děčíně v sobotu 28.3.2020. Těšit se můžete na pestrý program zábavy, akcí, soutěží, jídla i dobrého pití. Den zahájí cyklojízda k odemykání Labské stezky z Ústí nad Labem do Děčína a následně proběhne recesní obojživelný závod o sud pana Kapitána. Novinkou letošního ročníku je Fler jarmark a Family food festival, kde ochutnáte regionální speciality i mezinárodní kuchyni, piva lokálních pivovarů a kávu z rodinné pražírny. Nebude chybět tradiční Děčínský zámecký běh a „Pastýřská 50" aneb na běžkách bez sněhu.

K programu dne se připojuje také Auto Horejsek. Připravte se na zábavné soutěže a aktivity, u kterých se rozhodně nudit nebudete. Hlavním bodem dne bude představení nejnovější generace ŠKODA OCTAVIA. Nový model si budete moci prohlédnout detailně, ale i se zkušebně projet na testovacím okruhu Děčínem.

Malí návštěvníci budou soutěžit v kuželkách, kopané, projedou záludnou tratí na odrážedlech, a vyzkouší svou přesnost střelou z luku a zručnost při stavění věže z kostek. Kdo má rád pohyb a zábavu, může si zaskákat ve skákacích hradech, projet se na trenažéru hand bike nebo si oprášit vědomosti u hlavolamů.

Soutěživí dospěláci se mohou zúčastnit naší soutěže a pokusit se vyhrát novou ŠKODA OCTAVIA na celý víkend s plnou nádrží!

Neváhejte dorazit, těšíme se na vás!

SMETANOVO NÁBŘEŽÍ - DEČÍN
28.3.2020 10:00 - 17:00