Volkswagen ID.4 GTX
Volkswagen ID.4 GTX
Zákazníci již mohou objednávat nové ID.4 GTX

ID.4 GTX přináší do rodiny ID. pohon všech kol se dvěma elektromotory. Síťově propojený systém řízení jízdní dynamiky v sériové výbavě koordinuje mj. dobře známý pohon 4MOTION (4x4) a elektromotory na obou nápravách. Sportovně dynamický design je pro GTX typický. Klaus Zellmer, člen představenstva, odpovědný za prodej: „S GTX znovu urychlujeme naši strategii ‚Way to Zero‘.“

Čtěte více
Volkswagen UEFA EURO 2020
Volkswagen UEFA EURO 2020
Volkswagen zajišťuje na turnaji UEFA EURO 2020™

Přibližně 9000 dobrovolníků s označením „Volkswagen Mobility Maker“ bude v jedenácti pořadatelských městech mistrovství Evropy ve fotbale pomáhat fanouškům s mobilitou. V Mnichově a Kodani se mohou návštěvníci nechat bezplatně přepravovat městem v modelech ID. v rámci služby „Volkswagen Free Chauffeur“. Tričko „EURO Mobility Shirt“ je klíčem k dalším nabídkám mobility v Římě, Londýně, Kodani a Mnichově. Klaus Zellmer, člen představenstva společnosti Volkswagen, odpovědný za prodej: „Chceme fanoušky nadchnout pro trvale udržitelnou mobilitu.“

Čtěte více
Volkswagen investuje do trvale udržitelných aktivit
Volkswagen investuje do trvale udržitelných aktivit
Volkswagen investuje do trvale udržitelných aktivit

Koncern se podílí na financování švédského výrobce akumulátorových článků v celkové výši 2,75 miliardy USD, a udržuje si tím 20% podíl ve společnosti Northvolt AB. Prostředky poslouží k rozšíření kapacit v oblastech výroby, recyklace, výzkumu a vývoje. Arno Antlitz, člen představenstva, odpovědný za finance a IT: „Potvrzujeme tím naše strategické partnerství se společností Northvolt, dodavatelem trvale udržitelně vyráběných akumulátorových článků.“.

Čtěte více
Volkswagen nové Polo
Volkswagen nové Polo
Nový Volkswagen Polo již v předprodeji

Nové Polo nabízí v sériové výbavě LED světlomety i LED zadní svítilny. Poprvé se dodávají vyspělé technologie „IQ.DRIVE Travel Assist“ (částečně automatizovaná jízda) a „světlomety IQ.LIGHT – Matrix LED“ (interaktivní osvětlení). Nové Polo mohou zákazníci objednávat již od 346 900 Kč.

Čtěte více
Volkswagen nové Polo - IQ.DRIVE Travel Assist
Volkswagen nové Polo - IQ.DRIVE Travel Assist
Nové Polo se systémem „IQ.DRIVE Travel Assist“

Od 0 do 210 km/h: Na přání řidiče převezme „IQ.DRIVE Travel Assist“ v novém modelu Polo řízení, brzdění a zrychlování. Výrazné zvýšení komfortu: Především na dálnicích dokáže „IQ.DRIVE Travel Assist“ řidiči citelně usnadnit řízení. Fúze asistenčních systémů: Propojením adaptivního tempomatu „ACC“ a adaptivního udržování vozu v jízdním pruhu vznikl „IQ.DRIVE Travel Assist“.

Čtěte více
VW  - Nový Tiguan Allspace
VW - Nový Tiguan Allspace
Nové ovládací a asistenční systémy pro bestseller

Rozsáhlá technická modernizace verze modelu Tiguan Allspace „Travel Assist“ podporuje řidiče při řízení, brzdění a zrychlování. Nová struktura výbav, nové dotykové ovládací prvky a na přání dodávaný prémiový audiosystém Harman Kardon. Variabilní interiér s třetí řadou sedadel (na přání) a místem pro až sedm cestujících. Úspěšná verze LWB (Long Wheel Base): Od jejího uvedení na trh v roce 2017 se na celém světě prodalo již 1,5 milionu exemplářů.

Čtěte více