Volkswagen aktualizace OTA pro modely ID
Volkswagen aktualizace OTA pro modely ID
VW zavádí bezdrátové aktualizace OTA pro všechny modely ID.

Volkswagen pokračuje v procesu transformace na softwarově orientovaného poskytovatele mobility. Nyní jsou již k dispozici bezplatné aktualizace pro modely ID.31, ID.42 a ID.4 GTX3. První aktualizace přinese zákazníkům benefity v podobě optimalizovaného rozpoznávání okolí, intuitivnějšího ovládání informačního a zábavního systému a dalších nových funkcí.

Čtěte více
Volkswagen ID. LIFE
Volkswagen ID. LIFE
Světová premiéra studie ID. LIFE

Volkswagen představuje na mezinárodním autosalonu IAA MOBILITY 2021 v Mnichově studii kompaktního crossoveru. ID. LIFE1 ztělesňuje trvalou udržitelnost, digitální technologie, nadčasový design a inovativní uspořádání interiéru. Studie důsledně zohledňuje požadavky uživatelů a je výhledem na městskou mobilitu budoucnosti.

Čtěte více
Volkswagen IAA MOBILITY 2021
Volkswagen IAA MOBILITY 2021
Volkswagen spouští novou informační platformu

Nové mezinárodní webové stránky nabízejí reportáže, rozhovory a podrobné technické informace o budoucnosti mobility. Spuštění u příležitosti autosalonu IAA MOBILITY v Mnichově včetně živých přenosů a podcastů. Rychlejší a intuitivnější přístup k informacím na všech zařízeních. Shaping Mobility Hub: www.shaping-mobility.volkswagen.com

Čtěte více
Volkswagen Taigo
Volkswagen Taigo
Nové Taigo slaví evropskou premiéru

První SUV kupé značky Volkswagen vstupuje do segmentu s velkými objemy prodeje. Nový lifestylový crossover vychází vstříc aktuálním trendům. Zcela digitální a nepřetržitě připojený: sériově dodávaný „Digital Cockpit“ a on-line informační a zábavní systémy nejnovější generace. Systémy z vyšší třídy: světlomety „IQ.LIGHT LED Matrix“ a asistenční systémy IQ.DRIVE Travel Assist, Lane Assist a ACC.

Čtěte více
Volkswagen bezemisní a autonomní budoucnost
Volkswagen bezemisní a autonomní budoucnost
Bezemisní a autonomní budoucnost mobility koncernu Volkswagen

Koncern Volkswagen prezentuje strategii NEW AUTO do roku 2030. Kombinace silných značek, modulárních technických platforem a nových nabídek služeb přinese synergie, zvýší výnosy a zpřístupní nové zdroje zisku. Cílový rozsah pro provozní ziskovost v roce 2025 byl zvýšen ze 7 až 8 procent na 8 až 9 procent a vytvoří základ pro další kolo cyklického plánování. Uzavření dohody se společností Gotion High-Tech o industrializaci výroby akumulátorových článků v Německu; Španělsko potvrzeno jako možná lokalita pro třetí „gigatovárnu“.

Čtěte více
Volkswagen Golf R Variant
Volkswagen Golf R Variant
Nový Golf R Variant - silné kombi

Silné kombi: 235 kW (320 k)1, 420 N.m, z nuly na 100 km/h za 4,9 sekundy. Výrazný vzhled: Působivý, sportovní design R. Vynikající agilita: Pohon všech kol 4MOTION se systémem R-Performance Torque Vectoring, vysokovýkonný brzdový systém. Paket R-Performance2: Dva nové jízdní módy „Special“ a „Drift“, nejvyšší rychlost 270 km/h. Zákazníci si již mohou vůz objednat u autorizovaných prodejců VW. Základní cena modelu pro český trh je 1 225 900 Kč.

Čtěte více